İş Geliştirme


Bilginin hızla aktığı günümüzde iş hayatı, şirketlere faaliyetlerini pazarlamak ve değer yaratmak için sınırsız bir potansiyel içermekle birlikte, her şirketin olanakları çerçevesinde ulaşabildiği alanlar bu potansiyeli işe dönüştürme sınırını belirlemektedir. Mevcut veya yeni başlanan bir faaliyette yoğunluğun getirdiği zamansızlık ve sınırlı olanaklar; farklı bakış açıları ve olanakları değerlendirmekte yetersiz kalmanıza neden olabilir. İş hayatında beklenen güven ve şeffaflığın sağlanması, risk / getiri dengelerinin doğru belirlenmesi de potansiyelleri hayata geçirmeyi geciktirebilir.

 
Amacımız

İşini ve projelerini sağlıklı bir şekilde geliştirmek isteyen yatırımcıları; alanımızda edindiğimiz yerel ve uluslararası tecrübelerimiz ve iletişim noktalarımızdan faydalandırarak, farklı bakış açıları ve olanakları hayata geçirmelerine destek vermeyi ve yatırımlarının artı değerini yükseltmeyi hedefliyoruz.
 
Farkımız

Finansal modelleme ve fizibilite, banka ve leasing gibi finansman kaynakları ve PPP başta olmak üzere edindiğimiz tecrübeler; iş olanaklarında riskin ve getirinin doğru ve sürdürülebilir şekilde belirlenmesini sağlamaktadır.
Bu anlamda; işini ve projelerini geliştirmek isteyen yatırımcılara herhangi bir yeni iş ilişkisi ile karşılaştırıldığında artı değeri yüksek, doğru analiz edilmiş, sürdürülebilir ve fark yaratan bir iş hacmi oluşturma olanağı sunuyoruz.
 
Hizmetlerimiz

·         İş Geliştirme alanındaki hizmetlerimiz, ana başlıklar olarak şu şekilde sıralanabilir:

·         Teknik yetkinliklerin ve finansal olanakların analizi

·         Görece avantajların tespiti ve geliştirilmesi

·         Potansiyel pazar ve iş ilişkilerinin tespiti

·         İş ilişkilerinin kurulması ve şartlarının oluşturulması

·         İşin geliştirilmesine imkan sağlayacak banka kredisi ve leasing gibi finansman kaynaklarının oluşturulması ve organize edilmesi

·         Satıcı odaklı leasing işlemlerinin yapılandırılması ve sistematize edilmesi